Hore

Náš príbeh

PROTRIO® bolo vyvinuté v Dánsku a vyrába sa v Taliansku v súlade s najvyššími štandardmi kvality a bezpečnosti.

Máme zdravotnícke a farmaceutické vzdelanie. Viac ako 12 rokov sme pôsobili vo farmaceutických spoločnostiach, výskumných inštitúciách a medicínskych zariadeniach. Vždy nás zaujímali prístupy zamerané na skvalitnenie života. Keďže sami trpíme aj gastroenterologickými diagnózami a zaoberáme sa pozitívnym vplyvom podpory mikrobiómu na zdravie, rozhodli sme sa využiť naše skúsenosti vo farmácii, gastroenterológii, ale aj osobné skúsenosti pri vývoji produktu PROTRIO®.

Oslovili sme spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju a testovaniu biotík najvyššej svetovej kvality. Výskum a vývoj produktu PROTRIO® bol realizovaný prostredníctvom partnerov a s podporou dánskeho ministerstva vedy, technológií a inovácií v Univerzitnej nemocnici v Kodani. Jedná sa poprednú dánsku nemocnicu pre pacientov vyžadujúcich špecializovanú liečbu, ktorá má viac ako 25-ročné skúsenosti s vývojom, klinickým testovaním a používaním vlastných probiotických kmeňov.

Obsiahnuté látky boli testované vo viacerých štúdiách. Následne bol účinok produktu potvrdený v klinickom sledovaní, ktorého výsledky boli publikované. Vznikol tak unikátny výživový doplnok, jediný na našom trhu.